View Single Post
Stary 24-04-2019, 17:15   #261
januszmr
ford::beginner
 
Avatar januszmr
 
Imię: Bartosz
Zarejestrowany: 22-04-2019
Skąd: Suszec
Model: Kuga
Silnik: 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 16
Domyślnie Odp: Jaki interfejs ELM - dla Forscan i ELMConfig

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie przesadzaj, wystarczy ucds.
Jest tez sygnal z jednego zrodla ze nawet Forscan to ogarnął, ale brak weryfikacji tego info.
Właśnie czytałem o tej opcji z Forscan'em i dzisiaj testowałem na najtańszym ELM327 z przełącznikiem, ale przy próbie wejścia w PCM wywala mi błąd i ogólnie brakuje dostępu do modułów RCM, IPC, BCMii. Strzelam, że to wina taniego interfejsu. Myślę czy nie kupić Viakena v3, bo gościu z tego "źródła" twierdzi, że na dobrym ELM327 da się to zrobić.

Cytat:
Napisał Hansolo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W cenie porządnego kabelka, spokojnie ktoś to Ci ogarnie. Fakt kabelek przyda się do innych zabaw. Napisz gdzie mieszkasz, a znajdzie się magik najbliższy.
Na razie wypróbuję wszystkie możliwe opcje, bo chciałbym się samemu pobawić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
januszmr jest offline   Odpowiedź z Cytatem