View Single Post
Stary 10-03-2013, 10:01   #25
wrzoch
ford::expert
 
Imię: Ł
Zarejestrowany: 05-09-2009
Skąd: Krk
Model: Kuga Mk3
Silnik: 2.5 FHEV AWD
Rocznik: 2023
Postów: 2,680
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Cytat:
Napisał szmelcmax Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To coś, to jest po prost bardzo dobry bieżnik na śnieg. Za cenę relatywnie bardzo niską, kupujemy oponę o parametrach z najwyższej półki jeśli chodzi o jazdę po śniegu.
No i teraz należy zadać sobie pytanie ile tak naprawdę zimą jeździmy po śniegu.
Jeżeli nie jest to jakiś rejon na południu Polski, szczególnie w górach, gdzie śniegu dużo i długo to przydają się bardziej wszechstronne opony, które dobrze radzą sobie na mokrym, suchym, lodzie i na śniegu.

Ja na swoje ContiWinter (poza hałasem) nie mogę złego słowa powiedzieć. Na lodzie każda opona będzie się ślizgać i to bardzo, na śniegu za to daje rady, na mokrym też bardzo dobrze, chociaż dziwne dźwięki wydaje przy przyśpieszaniu. Jeżdżę już 4 sezon i chyba ostatni. Około 40000km na nich zrobiłem i nigdy mnie nie zawiodły, ale bieżnika już 5mm z hakiem zostało tylko. "Pójdą do Żyda" jak to dziadek mówił i się będę rozglądał na następny rok za czymś, co nie będzie "gwałcić mnie przez uszy" jak to Gombrowicz pisał.
__________________
Jak mogę, to pomogę

Kontakt: wrzoch(at)gmail.com
wrzoch jest offline   Odpowiedź z Cytatem