View Single Post
Stary 11-06-2016, 16:55   #21
spławik
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-07-2014
Skąd: Pruszków
Model: S-Max
Silnik: 2,2 DuraTorq
Rocznik: 2014
Postów: 156
Domyślnie Odp: 2.0 tdci twin-turbo 210km - wasze doświadczenia z tym silnikiem

Cytat:
Napisał latar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@spławik raczej nie. Następny to będzie tylko i wyłącznie dzieciowóz i będzie to 2.0EB Stage 2 na 320KM. Jeżeli automat z MK2 to pociągnie to będzie MK2 a jak nie to ostatnie wypusty MK1 w manualu. Tak dzisiaj o tym myślę. Ale skoro wstawiam "nowy" silnik do swojego to coś mi się zdaje, że poczekam aż całość się zamortyzuje, żeby koszt kilometra choć zbliżył się do 1pln. Przekładka wyjdzie z 10k, do wymiany mam przednią zawiechę IVDC to jakieś 4k, ostatnio kupiłem koła 20'' i nowe opony 5k5. Na manele poszło/pójdzie tyle co na 9 letniego focusa. Ja pier...
Wiesz co, zerknij na Jeepa grand cheerokiego SRTGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. masz moc w serii i bez żadnych modów,... wiem, drożej przy zakupie
Przecież 2.0 EB zajeździsz tak samo szybko jak tego diesla. mam na myśli wysokie prędkości autostradowe 210 kmh jak piszesz ;-)
EB nie ma przypadkiem oleju zalecanego 0W20 ?
__________________
było BMW e38 740d, jest eS 2.2
spławik jest offline   Odpowiedź z Cytatem