Temat: [Focus 2008-2011] Brzęczenie/ rezonans z prawej strony
View Single Post
Stary 26-02-2019, 08:51   #10
Krzysiek128
ford::average
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 04-11-2014
Model: Ford Focus mk2
Silnik: 1,6 115KM
Rocznik: 2006
Postów: 76
Domyślnie Odp: Brzęczenie/ rezonans z prawej strony

Cytat:
Napisał Dawid_os Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a sprawdź mocowanie blachy (izolacji wydechu) tuż za kolektorem wydechowym. Tam jest ta blacha mocowana do grodzi kabiny, jak wejdziesz pod auto to spokojnie zobaczysz, może akurat przerdzewiała ta blacha w miejscu mocowania i masz ją luźną, stąd to brzęczenie.
też przerabiałem ten temat... śruby od tych osłon rdzewieją i odpada. Stukało mi przy wyjeździe z garażu, myślałem że zawieszenie już pada, a tu z tyłu blachy były luźne.
Poza tym, pisałem tutaj już kiedyś że urwał się zaczep od rury właśnie niedaleko za silnikiem i stukało jak przyspieszałem o ten metalowy element, mechanicy diagnozowali półoś (cenę myślę że znacie), sam zauważyłem że stuka rura po rozgrzaniu o ten element i wystarczyło przyspawać uchwyt za 10zł.

Co do wymiany poduszki, muszę popatrzyć pod spód, nie pamiętam za bardzo ale z tego co się orientuję ja nic nie podkładałem, miałem otwarty cały kanał.
Różnie piszą co do skręcania, raz że dokręcić na 90% i odpalić silnik żeby się ułożyło, a raz że nie trzeba.

Popatrzę i dam znać, ale nie przypominam sobie problemów z tym.

Ostatnio edytowane przez Krzysiek128 ; 26-02-2019 o 08:58
Krzysiek128 jest offline   Odpowiedź z Cytatem