Temat: [C-MAX 2003-2007] Brak mocy po wymianie turbiny???
View Single Post
Stary 02-09-2011, 21:21   #12
colin barbazynca
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-01-2011
Skąd: Kraków
Model: C-Max Ghia / Swift Saudi Arabia
Silnik: 2.0 tdci dpf/ 1.3 103KM
Rocznik: 2008 / 1993
Postów: 92
Domyślnie Odp: Brak mocy po wymianie turbiny???

Calkowicie popieram... Sam dwumas kiedys widzialem tak zaspawany (auto do wyscigow), ze po 30min jazdy zapewne by jego polowa wyjechala przez skrzynie i poszla prosto w cohones kierownika - niby zawodowcy robili...
Co do sprezarek, to znam czlowieka ktory to umie zrobic dobrze, ale on jest kierownikiem, to zajmuje duzo czasu i wszystko obrabiaja uczniowie na "oryginalnych" czesciach garretta z chin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A potem sie dziwic ze muszla peka na pol itp...
Wiec jak sam potrzebuje, to sobie zrobi, jak klientowi to nie ma co liczyc zeby sie ktos do roboty przykladal.
Sam osobiscie mam dwa auta z turbo (i przerobilem setki do wyscigow) i chocby nie wiem co sie dzialo, to regenerowanej sprezarki nie kupie, bo jak mam wyrzucic kase to albo przepije, albo dam na biedne i chore dzieci.

Co do samego problemu, to raczej chodzilo o blad P0537 (P od Powertrain - ukladu silnika) i mowi on o zbyt niskim sygnale temperatury z czujnika klimatyzacji.
Dalej sie upieram, ze problem lezy w zmiennej geometrii. Niestety musisz znalezc czlowieka, ktory spelnia 2 bardzo trudne warunki:

1. Wie jak dziala taki silnik
2. Potrafi myslec

Ogolnie wsrod mechanikow ciezko, bo tacy ludzie sie nie babraja w smarze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez colin barbazynca ; 02-09-2011 o 21:30
colin barbazynca jest offline   Odpowiedź z Cytatem