View Single Post
Stary 04-02-2018, 15:17   #11
Tomos
ford::average
 
Avatar Tomos
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 16-07-2011
Skąd: Ożarów Maz. (DOM) / Błonie (DZIAŁKA)
Model: Ford Fusion Ambiente Silver X
Silnik: 1.4 80 KM
Rocznik: 2008
Postów: 91
Angry Odp: ostrzeżenie dla sprzedających auto

Uwaga na oszusta na OTOMOTO

Użytkownik: ANDRZEJ
Obecność: Od 2015 roku (3 lata)
Ogłoszenie: Klik
Opis: W tygodniu zadzwoniłem do gościa, by porobił mi fotki tego auta i wysłał je gdziekolwiek (OTOMOTO lub e-mail), to w odpowiedzi dostałem, że ma 5 klientów w kolejce i żeby dowiadywać się o te zdjęcia w weekend. Gdy przyszła ta sobota, ponownie zadzwoniłem do faceta, czy by porobił zdjęcia i mi je wysłał, to w kolejnej odpowiedzi dostałem, że ma 3 klientów i żeby znów zadzwonić do niego tego samego dnia gdzieś po 14:00 (telefon wykonałem gdzieś między 11:00 a 12:00). Tym razem dałem mu trochę więcej czasu i zadzwoniłem o godzinie 15:30, pytanie te same a w odpowiedzi otrzymuje, że samochód został sprzedany i że za chwilę ogłoszenie zniknie. W międzyczasie wyszedłem sobie na dwór, pospacerować, gdy wróciłem do domu, postanowiłem sprawdzić, czy nadal jest ogłoszenie, patrzę, a tu nadal wisi te ogłoszenie i w dodatku, pojawił się numer VIN Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. To ja telefon w rękę, dzwonię i dowiaduje się dlaczego tak a nie inaczej, to on mówi, że ma już te zdjęcia i mi je wyślę wieczorem. Na drugi dzień w niedzielę, wstaje, odpalam kompa, pierwsze co sprawdzam pocztę, a tam, zonk, nie ma nic. Nie dość że oszust to jeszcze mu łaskę robisz, że zdjęć nie chcę wysłać. Opierdzieliłem gościa i na tym się skończyło. Radzę uważać na takich cwaniaków co kombinują, jak ominąć sprawdzenie auta.
__________________
2008 FordFusion Ambiente Silver X 1.4 80 KM (Salon Polska [Po FL])
Tomos jest offline   Odpowiedź z Cytatem