View Single Post
Stary 11-07-2017, 07:36   #27
Slawek.K84
ford::amateur
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 26-10-2016
Model: Mondeo MKIV
Silnik: 2.0 TDCI 115 KM
Rocznik: 2008
Postów: 2
Domyślnie Odp: W radiu z nawigacją nie działa sterowanie klimatyzacją i nawiewem

Witam,

Naprawione Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Byłem u elektryka- Kraków, sprawdził radio i okazało się, że raczej ok, więc zabrał się za zegary i tam był jakiś problem z modułem.

Bynajmniej jak na razie wszystko wróciło do normy klima działa, i nic z radiem się niepokojącego nie dzieje.

Pozdrawiam.

Bump:
Cytat:
Napisał Slawek.K84 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Po tygodniu wyskoczył mi dziwny komuniakt: "system wyłączy się po godzinie jeśli silnik nie jest włączony" a samochód właśnie co uruchomiłem. i już wtedy nie działała klimatyzacja oraz sterowanie nawiewami powietrza. Po pół godzinnej jeździe zorientowałem się, że jest tam płyta, może ona coś komplikuje działanie systemu i ją wyjąłem. Ku mojemu zdziwieniu wszystko wróciło do normy, jednak nie na długo. Gdy następnego dnia odpaliłem auto działo się wszystko od nowa mimo, że już w radiu nie było żadnej płyty. Co ciekawe następnego dnia dodatkowo zaczęło radio samo się wyłączać / restartować i dalej nie działały nawiewy oraz klima. Dopiero po jakiejś 40 minutowej jeździe zaczyna wszystko działać do wyłączenia silnika, bo później znowu to samo, restarty oraz niedziałające nawiewy oraz klima i komunikat na zegarach: komputer oraz ustawienia - bez nawigacji , radia i innych funkcji.

Ostatnio edytowane przez Slawek.K84 ; 11-07-2017 o 07:40
Slawek.K84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem