Temat: [S-MAX 2006-2015] Założenie rejestratora jazdy
View Single Post
Stary 22-08-2016, 23:04   #23
M.A.G.
FCP member
 
Avatar M.A.G.
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 27-11-2009
Skąd: Lubin
Model: S-Max / Octavia
Silnik: 2.0 EB PS / 1.5 TSI DSG
Rocznik: 2010 / 2021
Postów: 587
Domyślnie Odp: Założenie rejestratora jazdy

Hej - odświeżam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pytanko do "szpeców" od elektryki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam zamiar w "Białej strzale" podłączyć kamerkę na stałe tak, żeby uruchamiała się przy włożeniu kluczyka i wyłączała po jego wyjęciu. Chcę skorzystać z rozwiązania kolegi arekmiz i wpiąć się w bezpiecznik F20, ale mam wątpliwości czy mogę to zrobić bezpośrednio (uciąć kable przy samej ładowarce i wpiąć je w skrzynkę), więc teraz pytanko - czy powinienem zastosować przetwornicę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

http://allegro.pl/przetwornica-dc-dc...860979195.html

Czy mogę bezpośrednio pod bezpiecznik się podłączyć (7,5A) i dać pomiędzy jeszcze jeden słabszy (5A) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Rozumiem też, że te 3A to wyjście na całą przetwornicę i jeśli podłączę dwa urządzenia to na każdym wyjściu USB będzie wtedy 1,5A Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dziękuję za odpowiedzi - ale w tej kwestii to ja jestem niekumaty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
M.A.G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem