Temat: [S-MAX 2006-2015] Założenie rejestratora jazdy
View Single Post
Stary 24-08-2016, 14:21   #26
Slartibartfast
ford::professional
 
Avatar Slartibartfast
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 10-05-2010
Skąd: Warszawa
Model: S-Max FL +Mondeo5Vig
Silnik: 2.0TDCi 140KM +180KM
Rocznik: 09.2010 +08.2017
Postów: 1,467
Domyślnie Odp: Założenie rejestratora jazdy

A nie lepiej podpiąć się "od tyłu" do zapalniczki i wyprowadzić sobie nowe gniazdo gdzieś na podszybiu? Można nawet od razu wpiąć tam zlinkowaną przez Ciebie przetwornicę albo zwykłą ładowarkę 12V->5V USB
Potem kabel słupkiem prawym/lewym pod uszczelką do góry i tam np. zwykły hub USB Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ja mam mniej więcej tak zrobione - tzn mam gniazdo 12V przy lewej szybce za słupkiem A na podszybiu, tam wpięta ładowarka na stałe, od niej kabel usb pociągnięty bokiem do podsufitki i przy lusterku wystawione gniazdo USB. Na zdjęciach widać jeszcze kabel włożony za prawy daszek, teraz jest schowany mam go pod podsufitką, czarną trytyką spięty z kablem do lusterka/czujnika deszczu.
Na stałe mam tam wpięty uchwyt do TomToma (przez krótką przejściówkę USB-microUSB), ale miałem kiedyś podpięty mały hub USB i w niego wpięty dopiero TomTom + rejestrator. Gniazdo chciałem ładnie wyprowadzić przez wycięcie otworu w obudowie lusterka (jest miejsce), czarny 4 portowy szeregowy hub miałem przykleić do szyby tuż przy podsufitce, ale rejestrator padł i mi się odechciało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mój Maksik pali [Okleiłem eSia] [Końcówka wydechu] [LEDy]

Ostatnio edytowane przez Slartibartfast ; 24-08-2016 o 14:29 Powód: drugi link
Slartibartfast jest offline   Odpowiedź z Cytatem