Temat: [Focus 2014-2018] Kamera rozpoznawania znaków i ACS
View Single Post
Stary 16-01-2019, 13:09   #75
AstraC
FCP member
 
Avatar AstraC
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 08-07-2014
Skąd: Warszawa
Model: Vectra B / S-Max II
Silnik: 2.2 DTI / 2.5 ale turbo nie ma
Rocznik: 2001
Postów: 281
Domyślnie Odp: Kamera rozpoznawania znaków i ACS

Cytat:
Napisał kriski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@AstraC - fajnie, że umieściłeś takie info. Ps widziałeś jak podskoczyła oglądalność tego tematu ?? Hahahh ...niedługo będzie jak u Sławomira...pfff Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do Forscana, to wiem, że moduł kiery Ci pokaże, ale czy numery, to powiem szczerze - nie wiem...jakoś nigdy nie skupiałem się na tym...może ktoś potwierdzi ??
I bardzo dobrze! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dodatkowy ślad -> "jumper", czyli tak krótka wiązka zgodnie z tym co tutaj:
https://ford.7zap.com/en/car/52/2.27.../71293/#17A413
Nie miała zmiany w 2014 roku, więc tym bardziej dochodzę do wniosku, że kamera powinna działać od przed FL w wersji po FL.
Jako swój domysł dopiszę, że podejrzewam, że kamera od MND MK4/S-Max/Galaxy również by ruszyła. Ale to już mój domysł, kiedyś ustaliłem że czujnik deszczu z Vectry C był stosowany w co najmniej jeszcze 4 markach jak VW, któryś francuz i Ford. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tylko tam były numery Boscha na czujniku, a tutaj żadnych nie widzę, takich od producenta, albo są pod naklejką.
__________________
Zaawansowany fanatyk Opla, delegatura w Fordzie
Vectra Zender Sport - sportowy lecz powolny sadzomiot
AstraC jest offline   Odpowiedź z Cytatem