View Single Post
Stary 01-01-2017, 13:20   #20
MAdam69
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-12-2016
Model: Focus
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2013
Postów: 15
Domyślnie Odp: Odczuwalne drgania karoseri w 1.6 tdci 115km

Cytat:
Napisał cezarg1410 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem po co te dywagacje te samochody po prostu tak mają...
Źle jest zrobione zawieszenie silnika i tyle w temacie.
Okej, okej niech i tak będzie. Nie denerwuj się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja jestem zwykłym amatorem użytkownikiem, miałem kilka aut w życiu, także turbo diesla dci i jest to dla mnie zagadnienie, z którym się nie spotkałem i po prostu przeszkadza w codziennym użytkowaniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Jeżeli już tak jest we wszystkich egz. to może da się poprawić fabrykę? Jeden kolega podpowiadał przed chwilą, że gumy poduszek zamienników mniej drgają to już coś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zniwelowanie tego do nawet połowy będzie rewelacją w moim odczuciu.
Jednak cały czas nie mogę zrozumieć jako amator, dlaczego silnik musi być mocno rozgrzany, aby tak się zachowywał? Przecież przy zimnym z wadliwymi poduszkami powinien bardziej drżeć. Tak na chłopski rozum. A drży dopiero po przejechaniu sporej odległości (co prawda jest zima). Jeszcze raz dziękuję za jakiekolwiek wpisy i pomysły Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
MAdam69 jest offline   Odpowiedź z Cytatem