Temat: [Galaxy 2000-2006] Diagnostyka VAG
View Single Post
Stary 05-11-2019, 22:31   #1294
krczydar
ford::beginner
 
Avatar krczydar
 
Imię: Dariusz
Zarejestrowany: 09-05-2012
Skąd: Gdynia
Model: Mondeo MK5
Silnik: 1.5 Ecoboost
Rocznik: 03/2017
Postów: 29
Domyślnie Odp: Diagnostyka VAG

Witam. Przebrnąłem przez ponad 130 stron, to i ja mam pytanko... Jak zakodować nowy kluczyk(kluczyk, nie pilot)? PIN odczytałem commanderem 3,6, wchodzę w vcds w 17 zegary(bo podobno tam trzeb wejść, jeśli nie łączy się z immo), ale wklepując blok 21 (bo tam podobno są kluczyki), pokazuje mi że blok nieobsługiwany. Próbowałem również w deltascan, ale ten sam efekt... Na pierwszych stronach Stefano podał, że były wstawiane trzy rodzaje liczników i wymienił ich numery. Ja mam inny numer, zamiast 7M3 mam 7M5 920 840 P, czy to może być problemem? I czy jest jakaś szansa zdiagnozować jakimś kabelkiem DVD z monitorami w zagłówkach Visteon mb8000? Działało dobrze, aż koleś zaczął coś kombinować z tunerem TV pod radio, i teraz za nic nie chcą się włączyć. Mam Galaxy 1,9tDi 2002R automat.

No dobra, chyba coś źle odczytało mi PIN, bo wyskakuje PIN niepoprawny. Na chwilę obecną po prostu wyłączyłem immo,i drugi kluczyk działa, ale jakoś mało mi się to podoba... Czy jeśli nie zaloguję się w zegary, to nie odczyta mi nawet ile kluczyków jest obecnie? Bo pokazuje blok 21 niedostępny...

Ostatnio edytowane przez krczydar ; 06-11-2019 o 13:02
krczydar jest offline   Odpowiedź z Cytatem