View Single Post
Stary 17-12-2019, 15:35   #36
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,026
Domyślnie Odp: Czujnik temperatury zewnętrznej AAT

Cytat:
Napisał adiplus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...sam mam samochód zbudowany prawie od podstaw....
To Adaś "pojechałeś po całości"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zaręczam Ci, że auto, którym jeździsz było zdecydowanie mniej uszkodzone niż to co kolega tu reklamuje...

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Przód był "nówka sztuka" - za wyjątkiem szyby, co jeszcze w USA dostała kamieniem i były formalne podstawy do jej wymiany (choć pewnie handlarz by to "połatał")...

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

To, że wymieniłem mu przedni zderzak, dodałem radar ACC, założyłem grzaną szybę przednią, dodałem kamerę czytania znaków, monitorowania zmęczenia kierowcy oraz ostrzegania o ryzyku kolizji, wymieniłem lampy na europejskie FDL w pełnej funkcjonalności (z czujnikami poziomowania, HCM i kamerą sterowania) dodałem przednią kamerę parkowania, dodałem przednie czujniki parkowania z automatycznym parkowaniem równoległym i prostopadłym, wymieniłem licznik na europejski, wymieniłem Sync2 na Sync3 europejski oraz radio na europejskie z DAB+, wymieniłem całą tapicerkę na europejską skórę/alcantarę grzaną i wentylowaną, dodałem modem TCU z możliwością zarządzania autem przez Internet - to wszystko zrobiłem z prostego powodu: bo potrafię i mi się chciało. Żaden - dowolnie dobry fachowiec - nie zrobił by tego usługowo, bo to grube ...naście albo i ...dziesiąt dni pracy bezpośrednio przy aucie. Nie licząc czasu (i wiedzy) na zdobycie niezbędnych części.
Każdy "normalny" handlarz wymienił by tylną klapę i tylny zderzak i ogłosił auto na otomoto jako "bezwypadkowe".

A tak wyszło auto - po tej mojej "hobbystycznej" robocie - z którego jestem cały czas zadowolony (a nawet dumny...):

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Czyli auto było całkiem "kompletne" a to "budowanie od podstaw" to trochę mojej wiedzy, sporo fantazji i pełna determinacja.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A teraz Ty masz auto, które moim zdaniem jest jednym z lepszych Edge'y z USA jeżdżących w Europie. Tak to skromnie oceniam. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie szkoda mi włożonej pracy, bo to jest naprawdę znakomite auto.

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] : Morał z tego taki - jak się chce mieć tak porządnie zrobione auto z USA, to trzeba się przekwalifikować z Prezesa Zarządu sporej firmy informatycznej na "kogoś od aut"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Oczywiście w ramach wolnego czasu na emeryturze.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 17-12-2019 o 15:52
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem