View Single Post
Stary 05-10-2016, 10:23   #85
pablo35
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 29-09-2015
Skąd: warszawa
Model: Mondeo MKV
Silnik: 2.0 TDCI 150 KM -----,,..
Rocznik: 2015
Postów: 104
Domyślnie Odp: 1,5 Pb awaria pompy wysokiego ciśnienia

Cytat:
Napisał romekkar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W ramach kronikarskiego obowiązku krótki raport o stanie naprawy po równych trzech miesiącach od odstawienia auta do serwisu - czekamy na nowy silnik, kiedy będzie nadal nie wiadomo...
Nie wie tego dealer, nie wie Leasingodawca i nie wie Ford Polska - z wszystkimi się kontaktowałem/kontaktuję.
Ogólnie totalnie parodia.

Księgowa mnie ostatnio zapytała, czy powinniśmy wliczać opłaty za leasing w koszty firmy (wszak leasing to wypożyczenie do użytkowania) skoro auto nie jest użytkowane. Może być więc tak, że jak przyjdzie kontrola z US to mi też przywalą...
W ksiąźkę serwisowej jest zapis wskazujący, iź naprawa gwarancyjna powinna być wykonana w ciągu m-ca, a wyjatkowo w ciągu 2 m-cy. Ford wyłączył swoją odpowiedzialność w wielu przypadkach, jednak ja bym dealera wezwałbym do wykonania umowy zgodnie z zapisami. A jak nie to wezwałbym do zapłaty kilejnych rat leasingu. Jesteś przedsiębiorcą więc teoretycznie w tego rodzaju sytuacjach masz trochę mniej roszczeń niź zwykły Kowalski.
pablo35 jest offline   Odpowiedź z Cytatem