Temat: [Focus 2018- ] Zalety, wady i usterki
View Single Post
Stary 16-08-2019, 21:41   #347
wozio
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 29-04-2019
Model: Focus mk4 kombi stline
Silnik: 1.5 EcoBoost 182 KM
Rocznik: 2019
Postów: 32
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał dziedzic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może ten typ tak ma...
Byłem wczoraj w ASO i Pan z serwisu się przejechał i powiedział, że on tym samochodem jeszcze nie jeździł więc ciężko mu coś powiedzieć a dziś jest tylko jeden handlowiec na salonie więc mam przyjechać w czwartek i przejadę się z handlowcem bo oni jeżdżą z klientami na jazdy próbne 1.5EB A8 to będą mieli porównanie.
Najgorzej jest koło 1900 obrotów
Cytat:
Napisał busman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja dzisiaj też odwiedziłem ASO. Usłyszałem mniej więcej to samo, plus że serwisant nie widzi nic złego w w pracy wydechu. I że właściwie z samochodem o przebiegu 105km ciężko coś wnioskować, żeby wrócić po przejechaniu 2 - 3 tys.
Jestem przekonany, że demówka, którą jeździłem, aż tak nie buczała.
Jakieś nowiny w tej sprawie? Mi też buczy, strasznie mnie to wkurza. Mam przejechane niecałe 1000 km więc na razie czekam.

Może to ma związek z tym że to kombi i ma B&O. Tam jest pod podłogą niczym nie wygłuszone blaszane pudło z kołem i subwooferem, to może tam coś rezonuje?
wozio jest offline   Odpowiedź z Cytatem