Temat: [Focus 2018- ] Wrażenia z jazdy nowym modelem
View Single Post
Stary 29-01-2019, 14:30   #29
mar1ecki
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-01-2019
Skąd: Jelenia Góra
Model: Focus MKIV
Silnik: 1.5 benzyna/150KM
Rocznik: 2018
Postów: 4
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Witam, jako nowy użytkownik focusa kilka przemyśleń Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Auto posiadam od grudnia 2018, na dzień dzisiejszy ponad 5000 km zrobione. Silnik 1.5 benz/150KM. Kombi, wersja Trend Edition Business (w konfiguratorze jeszcze nie ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) - ciut niższa od Titanium. Dodatkowo pakiet zimowy, nawigacja (duży ekran), full led. Szukając auta jedziłem praktycznie wszystkimi autami w segmencie (jedynie Civic-em nie jezdziłem). Służbowo Skoda Octavia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Po tych kilku tys km nie żałuje wyboru auta prywatnego - prowadzi się świetnie (koła 16'), jest sprężyste. Pozycja za kierownicą bardzo dobra - minusem jest lewy podłokietnik wg mnie zbyt płytki i za nisko, prawy podłokietnik nie jest regulowany na wysokość tylko się wysuwa. Silnik ciągnie bardzo ładnie, subiektywnie lepiej niż porównywalny z grupy VW. Skrzynia biegów 6, biegi wchodzą przyjemnie. Spalanie na zimowych oponach i włączonym ogrzewaniu wszystkiego(siedzenia, kierownica) wynosi około 6.8-7.0 l. Bardzo opłaca się dopłacić do ledów - świecą bardzo dobrze, wyraźnie lepiej od np. led w Skodzie Octavii. Lekkim mankamentem jest tylna roleta w kombii - nie ma prowadnic gdy sie składa - można to było lepiej zrobić. Sumując wszystkie za i przeciw jestem zadowolony i wybrałbym jeszcze raz focusa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. aaaaaa, radio podstawowe gra... no szału nie robi i jeśli ktoś lubi słuchać muzyki to warto dopłacić do pakietu JBL (w poprzednim aucie miałem Bose więc może z tego wynika słabość podstawy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ).
Pozdrawiam
mar1ecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem