View Single Post
Stary 27-10-2018, 07:31   #1
charlesu
 
Postów: n/a
Domyślnie Przegląd okresowy Ford Escape w okolicach Gdyni

Witam,
Zakupiłem niedawno wspaniałe auto jakim jest amerykańska Kuga czyli Ford Escape w wersji z benzynowym dwulitrowym silnikiem oraz napędem na cztery koła. Jestem bardzo zadowolony z tego pojazdu, gdyż przesiadłem się z Focusa mkIII i mam więcej mocy i miejsca dla rodziny. Jest w zasadzie tylko jedna kwestia ktora mnie troche martwi. Mianowicie chciałbym zasięgnąć porady tu na forum gdzie udać się na przegląd okresowy/pozakupowy auta. Chodzi mi zarówno o fizyczne stwierdzenie czy wszystko ok pod względem mechanicznym, jaki i podpiecie do komputera auta i sprawdzenie ewentualnych błędów. Obdzwonilem lokalne warsztaty, łacznie z ASO na owsianej i generalnie jest problem. Albo nie mają podłączenia albo wystepuje odpowiedz że: "niechętnie z naciskiem na nie". Obdzwonilem nastepujace punkty: ASO owsiana, Ponti, Camaro, Amdacar. Nic wiecej nie znalazlem i nie przychodzi mi do glowy inne miejsce. Stad moj post i zapytanie do osób na forum, czy znacie/polecacie jakiś serwis/warsztat gdzie się tego podejmą i kompetentnie wykonają? Z góry wielkie dzięki i pozdrawiam wszystkich pasjonatow marki Ford.
  Odpowiedź z Cytatem