View Single Post
Stary 19-05-2020, 16:54   #26
MKubacki
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 19-05-2020
Model: Mondeo Mk IV
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 1
Domyślnie Problem z drzwiami kierowcy

Hej,

Jest to mój pierwszy temat. Na wstępie zaznaczę, że przeszukałem forum i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem.
Otóż od kilku dni mam problem z zamknięciem samochodu czy to z kluczyka, czy z pilota. Pojawia mi się komunikat o otwartych drzwiach kierowcy, który za żadne skarby nie chce zniknąć pomimo tego, że drzwi są zamknięte.
Kluczyka nie mogę w ogóle przekręcić, a zamykanie pilotem skutkuje tym, że słyszę dźwięk zamykania i natychmiast dźwięk otwierania rygla i drzwi są niezamknięte. Zauważyłem też, że gdy przytrzymam palcem rygiel przy klamce wewnątrz i pilotem zamknę drzwi to udaje się je zamknąć ale nie da się tego zrobić bez otwartego okna (którego zamknąć z pilota nie mogę, bo drzwi na użycie pilota reagują jak wcześniej pisałem).
Trzaskanie drzwiami nie pomaga. Dodam też, że gdy komunikat pojawił się pierwszy raz, wystarczyło, że otworzyłem i zamknąłem drzwi. Później komunikat pojawiał się częściej ale już otwierania i zamykanie nie pomagało, aż do teraz kiedy w ogóle nie gaśnie.
MKubacki jest offline   Odpowiedź z Cytatem