View Single Post
Stary 20-01-2013, 15:49   #14
Wania85
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-01-2013
Skąd: Bezrzecze
Model: Focus II
Silnik: 1.6 Tdci
Rocznik: 2005
Postów: 5
Domyślnie Odp: Prośba o ocenę C-max

Niestety z tym "firmowym" kolorem to był strzał w dziesiątkę. Auto po firmie. Mimo zapewnień o bezwypadkowości poprosiłem gościa aby przy mnie obszedł z czujnikiem. Oba zderzaki malowane, tył źle spasowany, klapa malowana, drzwi kierowcy malowane, jeszcze tak nieudolnie że jest widoczna różnica odcieni. Nie były to jakieś straszne wartości więc prawdopodobnie przeciery i drugi lakier, ale mimo wszystko już jest średnio. Na masce sporo śladów po kamieniach. Ogólnie lakier tak sobie. W środku też szału nie ma, szczególnie szanowane auto nie było. Co do automatu to rzeczywiście wszystko szło płynnie, bez szarpnięć tutaj spory plus. Rejestrowany listopad 2009, w listopadzie 2011 miał nalatane 140k km Dotąd są faktury. Do wyrejestrowania w listopadzie 2012 niby przegonił 19k kilometrów, mimo wcześniejszych ~70k km rocznie. Znając życie kręcony z okolic 200k. Po lekturze forum wielu ofert obejrzeniu kilku aut to jak mają się zapewnienia sprzedawców do stanu aktualnego wyleczyło mnie z chęci jechania gdzieś dalej w Polskę po auto. Muszę szukać czegoś w pobliżu. Oczywiście faktura VAT-marża Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeszcze na koniec smaczek:
http://otomoto.pl/ford-c-max-titaniu...C27652177.html

Przyjechał do Polski w sobotę o 4, widziałem go jeszcze brudnego po trasie. O ile nie był wcześniej kręcony przez niemiaszków to prawdziwy przebieg zmniejszył się magicznie o 20k km Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Po wbiciu biegu przy puszczaniu sprzęgła (tak na samym końcu) słychać terkot, gdy zwróciłem gościowi na to uwagę stwierdził, że za długo puszczam sprzęgło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Poza tym i kilkoma większymi uszczerbkami lakieru auto w środku bardzo ładnie się prezentowało, przed jakimkolwiek czyszczeniem itd.

Ostatnio edytowane przez Wania85 ; 20-01-2013 o 15:52
Wania85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem