View Single Post
Stary 12-04-2015, 23:30   #17
areik
ford::average
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 30-03-2015
Skąd: Krotoszyn
Model: Ford Focus mk2
Silnik: 1.6 Duratorq TDCi 109KM
Rocznik: 2006
Postów: 80
Domyślnie Odp: zbliża się wymiana oleju jaki wybrać ?

Cytat:
Napisał karski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozpuszcza nagar jaki zostawia olej na częściach w silniku i go wypłukuje. O korzyściach z tego powodu pisać chyba nie trzeba. Wlewasz do silnika, zostawiasz go na 20 minut na jałowym, potem wylewasz cały olej z silnika i zalewasz nowy. Płukanka żadnej szkody nie robi. Na necie można trafić na komentarze w stylu "po płukance bierze olej" lub "rozszczelnił się silnik" a to świadczy tylko o tym, że płukanka pokazała, że silnik jest do naprawy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to ciekawe szczerze przyznam nie słyszałem nigdy o tym ale dobrze wiedzieć ,że takie coś jest człowiek całe życie się uczy a głupi tak umrze...

No tak jak silnik na ostatkach sił jest po takim wyczyszczeniu wszystko wychodzi w jakim stanie jest na razie sobie odpuszczę bo jest wszystko dobrze .Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał maureliusz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ważne:
- zmieniaj olej regularnie - jak książka mówi
- ja wywaliłem sitko z dopływu do turbiny
Regularnie czyli co 15?tyś ?

A jest sens wywalać sitko(przy turbo) jak regularnie się wymienia olej to syfu się nie nazbiera w nim ? Czy się mylę ?
areik jest online   Odpowiedź z Cytatem