View Single Post
Stary 13-11-2019, 16:02   #30
deny24
ford::average
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 19-01-2019
Skąd: Lubaczów
Model: Escape
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 73
Domyślnie Odp: Hak holowniczy kto ma wszelkie informację na temat montażu

Podłącze się pod temat. Brakuje mi przewodu oznaczonego w instrukcji jako P. Zdobyłem M i N z bezpiecznikiem ale P jest nie osiągalny. Może ktoś go posiada i zrobiłby zdjęcia podłączenia kostek. Jest prosty do zrobienia tylko nie mam schematu wpięcia przewodów. Nie chcę spalić modułu. Już wszystkie fotki z neta przejrzałem i tylko rozkminiłem, że 1 pin z modułu łączy się biało-czerwonym przewodem z poziomym wtykiem w czarnej kostce, na logikę drugi przewód żółtoniebieski to 2 pin połączony z wtykiem pionowym, ale do którego jest podpięty 3 przewód od wtyki P1 który łączymy z zasilaniem N2 (chyba, innych wtyków już nie ma)?

Bump: Podłącze się pod temat. Brakuje mi przewodu oznaczonego w instrukcji jako P. Zdobyłem M i N z bezpiecznikiem ale P jest nie osiągalny. Może ktoś go posiada i zrobiłby zdjęcia podłączenia kostek. Jest prosty do zrobienia tylko nie mam schematu wpięcia przewodów. Nie chcę spalić modułu. Już wszystkie fotki z neta przejrzałem i tylko rozkminiłem, że 1 pin z modułu łączy się biało-czerwonym przewodem z poziomym wtykiem w czarnej kostce, na logikę drugi przewód żółtoniebieski to 2 pin połączony z wtykiem pionowym, ale do którego jest podpięty 3 przewód od wtyki P1 który łączymy z zasilaniem N2 (chyba, innych wtyków już nie ma)?
deny24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem