Temat: [Kuga 2008-2012] Ryglowanie drzwi
View Single Post
Stary 02-09-2010, 21:46   #26
fordmen
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 10-02-2004
Skąd: Gliwice
Model: Kuga
Silnik: 2,5T
Rocznik: 2009
Postów: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rapalek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W fordzie Mondeo jest możliwosć aktywacji funkcji automatycznego ryglowania drzwi przy pewnej prędkości po ruszeniu, chyba 3km/h
Gdzieś tam znalazłem opis co trzeba nacisnąć, ile razy, coś przekręcić i uaktywnia się tą opcję.
Ma ktoś może wiedze jak to w Kudze aktywować?
Wogóle pytanie czy się to da zrobić.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
programowo jest taka funkcja , ale nie aktywuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. się (narazie) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , jestem w fazie rozgryzania tematu jak dam rade to poinormuje.

Cytat:
Napisał zbig67 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rapalek, jesli mozesz podaj namiary.
Po Twoim poscie zadzwonilem do serwisu i uslyszalem, ze w tym aucie sie nie da. Wiec pozostaje wycieczka na poludnie.
i mieli racje ,wydaje mi się że Rapałek za szybko sie napalił i nic z tego nie wyjdzie , programowa przez IDSa jest taka funkcja , ale nie da się jej uaktywnić , pewnie w Gliwicach ją widzieli ale jeszcze nie próbowali , lub podeszli do tematu analogicznie jak do SMAXA gdzie można to zrobić, a w Kdze nie , no chyba że w modelu 2010 ?.

Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 02-09-2010 o 21:57 Powód: regulamin punkt 21
fordmen jest offline   Odpowiedź z Cytatem