View Single Post
Stary 14-03-2019, 08:02   #33
danwit2
ford::advanced
 
Imię: danwit2
Zarejestrowany: 01-01-2017
Skąd: Warszawa
Model: Escape / Edge
Silnik: 2.0 Ecoboost / 3.5 V6
Rocznik: 2017 / 2017
Postów: 444
Domyślnie Odp: Ford EDGE USA czy jest się czego bać?

Jako użytkownik amerykańskiego Forda nie mam powodu do koloryzowania i zachwalania za wszelka cenę – nie jestem handlarzem więc nie mam w tym interesuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak się chce z USA można sobie ściągnąć samochód używany bezwypadkowy naprawdę żaden problem – kwestia jak wcześniej napisane było nie są najtańsze i zawsze to kwestia ceny. Oczywiście nie jest tajemnicą że najbardziej opłaca się ściągać z USA samochody uszkodzone i naprawdę nie potrzeba wielkich filozofii żeby zweryfikować taki samochód przed kupnem i jak wyglądał przed zakupem w stanach – no chyba że ktoś nie ma żadnego pojęcia o motoryzacji – to wtedy radze kupić nowe auto z salonu.
Co do odradzania pojazdów z USA przez Pana z ASO ze względu na różnice w elektryce i elektronice to Pan z ASO chyba do najskuteczniejszych nie należy. Ja osobiście ani elektrykiem ani elektronikiem ani mechanikiem nie jestem a wiele rzeczy sam ogarnąłem. Kwestia chęci, trochę poczytania i pewne rzeczy samemu można ogarnąć a z niektórymi podjechać do kolegów z forum i naprawdę wszystko do ogarnięcia i bez żadnych kosmicznych kosztów.
danwit2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem