View Single Post
Stary 08-09-2014, 12:38   #16
sseebbaa1
ford::advanced
 
Avatar sseebbaa1
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 20-05-2012
Skąd: Gorzów
Model: Mondeo ST220 / S-Max mk2 / Volvo C70 2.5T
Silnik: 3.0 V6 265 KM / 2.0TDCi 150KM (chip 200 KM) PowerShift
Rocznik: 2005.11 / 2015.07
Postów: 310
Domyślnie Odp: Warsztat samochodowy Gorzów Wlkp

Cytat:
Napisał Titeq Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Słyszałem, że u Hładki na Olimpijskiej jest dobrze. Może ktoś to potwierdzić?
Korzystałem z usług tego serwisu wtedy, gdy jeszcze mieścił się przy ul. Myśliborskiej.
Całkiem fajnie wszystko działało, obsługa na wysokim poziomie. Nie miałem żadnych zastrzeżeń. Zaskoczony byłem jak właścicielka serwisu dobrze orientuje się w sprawach mechanicznych. Nie jest to przecież regułą wśród kobiet.
Serwisowałem tam swojego Mondeo mk3 TDCi i było OK.

Niestety nadszedł czas, gdy właścicielka serwisu poszła na urlop w związku z ciążą i zastąpiła ją jej młodsza siostra. Również sympatyczna i ładna dziewczyna, ale niestety nie radziła sobie z interesem. Od tego czasu praktycznie po każdej naprawie musiałem przyjeżdżać i coś poprawiać. Traciłem czas i nerwy. Niby mechanicy byli ciągle ci sami, ale już "pańskie oko konia nie tuczyło", bo nie było dopilnowane i jakaś kicha z tego wychodziła.

Wtedy przeniosłem się z naprawami do wspomnianego warsztatu TEMA (do braci Marka i Leszka Dominiaków) i tak naprawiam do dzisiaj.
Jeżeli natomiast pani Ania Hładka po powrocie do pracy i przenosinach warsztatu na Olimpijską wróciła też do dawnej wysokiej formy, to mogę ją polecić do naprawy Fordów. Jak naprawia inne marki tego zwyczajnie nie wiem.
sseebbaa1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem