View Single Post
Stary 17-08-2019, 11:23   #1
Gesiu40i4
ford::beginner
 
Imię: Gesiu
Zarejestrowany: 15-01-2013
Skąd: Poznań
Model: Ecosport
Silnik: 1.0 125 KM
Rocznik: 2018
Postów: 10
Domyślnie Zamiennik wkładu lusterka po 2010

Cześć

Poszukuję zamiennika wkładu lusterka prawego do fusiona po 2010r - duże lusterka. Numer katalogowy to 1672573. W ASO zaśpiewali za to 220zł, podczas gdy zamienniki do "starszego" modelu można dostać za 20zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Spotkał się ktoś może z zamiennikiem do mojego modelu? Przeszukałem internet, aukcje i sklepy, podzwoniłem i pojeździłem po sklepach stacjonarnych, nigdzie nic, a nie chce mi się wierzyć że to lusterko jest tak unikalne.

Poniżej wklejam link do ebay'u, gdzie część jest dobrze opisana i sfotografowana:

http://vi.raptor.ebaydesc.com/ws/eBa...Yp-5dn6V0JbzsE

Z góry dzięki za pomoc, nie uśmiecha mi się tyle cebulionów za kawałek szkła wydawaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Aha, chodzi o stronę prawą, podgrzewaną, lusterko elektrycznie sterowane, z mocowaniem Z4

Dzięki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gesiu40i4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem