View Single Post
Stary 26-01-2021, 13:02   #111
7hc
ford::beginner
 
Imię: BR4k
Zarejestrowany: 16-08-2018
Skąd: 52C23CiN
Model: KU94
Silnik: 2.0 EcoBlue 190KM AWD A8
Rocznik: 2020
Postów: 48
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał gutozaur Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
O którym Bemo mówisz? Ustowo czy Pomorska? Mi na razie wyskoczył tylko jeden błąd a mianowicie błąd asystenta wzywania pomocy ale to było dwa dni i na razie przestało, ale dopiero mam 500 km zrobione. Morze ten wydech to już taki był, w sensie samochód długo stał na placu i tam korodował a ty dopiero teraz to zauważyłeś
Bemo na Ustowie, byłem już dwa razy bez skutecznie, gdy jeździłem do nich z Fucusem na gwarancji też wiecznie jakieś problemy wymyślali i finalnie nie zrobiłem u nich nic, tylko serwisowałem auto w Gdyni.
Wydaje mi się, że nie stał długo, chociaż pewności na 100% nie mam, auto kupiłem ze stoku fabrycznego, ponieważ pasowało mi wszystko w takiej konfiguracji kolorze i przede wszystkim w cenie. Wnioskuję, że wyprodukowane było we wrześniu/październiku, daty produkcji na reflektorach to 21/09/2020.

Cytat:
Napisał patricos82 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
u mnie aktualizacja softu pomogla, problem z brakiem odzewu z przednich glosnikow ustal...

Co do korozji... przy swoim poprzednim focusie tez bylem w szoku, jak przy pierwszem zmianie opon zobaczylem tyle rudej na ukladzie wydechowym...
Wczesniej jezdzilem skoda octavia i przez 7 lat pojawily sie raptem delikatne ogniska na calym ukladzie.

Ja mam inny problem, od poczatku nowe opony Firestone Winterhawk 4 wyja przy ok. 40-60km/h, jakby byly sklockowane. Jutro jade do serwisu, zobaczymy co powiedza... pewnie nic, ale przy okazji zapytam o powyzsze tematy...
Właśnie mi nie chcieli w gole przyjąć auta na serwis, żeby cokolwiek sprawdzić. Jeden kolega z forum miał identyczny problem ze skrzynią w Focusie 2.0 ecuBlue i u niego aktualizacja opr. skrzyni pomogła również na ten problem. Serwis w tej chwili twierdzi, że mają odgórny zakaz przeprowadzania jakichkolwiek aktualizacji ponieważ coś jest spierdzielone w oprogramowaniu i dochodzi do blokady auta po wgraniu.
Będę wdzięczny jeśli zapytasz o skrzynie w Poznaniu, będę tam za tydzień, wiec może bym się u nich umówił. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
7hc jest offline   Odpowiedź z Cytatem