View Single Post
Stary 09-07-2018, 11:39   #1
sdm6777
ford::average
 
Imię: Szymon
Zarejestrowany: 24-04-2015
Skąd: Łódź
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI 140 kunia
Rocznik: 2009
Postów: 48
Domyślnie Przesiadka z Focusa do Passata B6 lub Mondeo

Cześć,

w sobotę sprzedałem Focusa, który był naprawdę fajnym autem, ale troszkę przymałym jak dla mnie i brakowało mi w nim paru drobiazgów do szczęścia.
Pomyślałem sobie, że kupię coś z grupy VAG np Octavię lub Passata B6. Passatów obejrzałem w weekend w sumie z 8, ale coś mi podpowiada, że to nie najlepsza decyzja i moje życie mogło by zostać zrujnowane.
Dziś pomyślałem, że może jednak nie uciekać od Forda bo to w sumie dobre, solidne auta i zacząłem przeglądać oferty z Mondeo MK4 najchętniej 2.0 TDCI 140 KM
ogólnie wiem, że te silniki mają dobrą opinię, ale chciałbym zapytać tutaj posiadaczy tych aut co naprawdę o nich sądzą, jak to jeździ, ile pali (wiadomo, tyle ile się wleje) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale tak w litrach na 100km po mieście/trasie
i czy każdy silnik 2.0 tdci 140 KM ma DPF

rozrząd chyba jest 1, nie jak w 1.8 2 z kasetą olejową? Ceny części? Znośne, czy trzeba szykować worek pieniędzy?

w grę wchodzą przedlifty, budżetowo raczej z lat 2007-09

No to tyle, mam nadzieję, że ktoś odpowie na mój post Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam
sdm6777 jest offline   Odpowiedź z Cytatem