View Single Post
Stary 25-06-2009, 20:23   #16
mir200
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-11-2008
Skąd: lubelskie
Model: MK 4 Tit X kombi
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 188
Domyślnie Odp: Podwójne ryglowanie - kto ma a kto nie i dlaczego

Cytat:
Napisał aga_Z Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,

też mnie ciekawił ten tematGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Sprawdziłam działanie alarmu zostawiając drugą osobe w środku - po dwukrotnym naciśnięciu pilota samochód reaguje wyciem na ruch wewnąrz samochodu. oczywiście osoba w środku nie była w stanie go oworzyć. Dla mnie temat był o tyle istotny gdyż mam opcję ford power + ford key free i alarm z podwójnym ryglowaniem. Całość została zamontowana w fabryce bo sam dealer nie był pewien jak to działa.
Przy codziennym użytkowaniu kluczyk do auta jest nieużywany, bo odpalam na przycisk a zamykam dwukrotnie naciskając na klamkę.
Jak to 2-krotnie naciskając na klamkę? nie czaję. To jeszcze inna wersja niż ta z przyciskiem Ford power?
kolega ma megane coupe ( 3 tygodniowe). Tam karta uaktywnia zamek i alarm po odejściu od samochodu na jakieś 4-5 metrów-automatycznie. Dla mnie beznadzieja. Nie możesz odejść od samochodu ( na przykład na małe siusiu żeby ci się nie uzbrajał alarm- dla mnie porażka).
mir200 jest offline   Odpowiedź z Cytatem