View Single Post
Stary 05-11-2009, 18:51   #28
obarka84
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 26-05-2009
Skąd: Starachowice/Warszawa
Model: Focus mk2
Silnik: 1.8 TDCI 115KM
Rocznik: 2007
Postów: 7
Domyślnie Odp: Omijaj z daleka ( Warsztaty )

Nie polecam warsztatu C&S Auto-Serwis Jerzy Cytling & Andrzej Sęk
02-284 Warszawa - Okęcie, ul. Hipotezy 8 bo są bardzo drodzy i do tego nie mili.
Pół roku temu robiłem u nich Forda Galaxy. Wtedy poleciało sprzęgło, powiedzieli, że koło zamachowe dwumasowe jest igłą więc wymieniać nie trzeba. Sprzęgło (sachs) + wymiana kosztowały mnie 1400zł a gość nie chciał mi wystawić nawet faktury bo powiedział, że musze wtedy dopłacić jeszcze 22%, nawet nie dostałem dowodu zakupu sprzęgłą. Przedwczoraj walnęła dwumasówka (koszt 3200zł w fordzie).
oczywiscie zrezygnowałem z dwumasówy bo są komplety zamienne na sztywnym kole zamachowym wraz ze sprzęgłem. Pan w warsztacie poinformował mnie, że ten zestaw kosztuje 2400zł. i za robote, żeby ze mnie nie zedrzeć weźmie 300zł. Tym czasem ja znalazłem ten sam komplet tej samej firmy nowy na gwarancji za 1900zł. Wszystko by było ok ale jak sie zdziwił, że kupiłem taniej (dobrze wiedział, że ma drogo) powiedział , że on na częściach ma prowizje i za robote weźmie teraz 500zł. Wychodzi na to, że i tak zaoszczędziłem( tymbardziej, że mam dowód zakupu zestawu) ale ten pan nie poinformował mnie znowu, że to wszystko poza legalnością czyli bez faktury bo inaczej 22% więcej za robocizne. Tak, że koło zamachowe było "igła". jakby powiedzieli, że jest na wykończeniu to bym odrazu wymienił na komplet i bym zaoszczędził 1400zł. na koniec dodam, że wziałem to sprzęgło półroczne i chciałem dowodu zakupu, żeby je sprzedac i mieć potwierdzenie, że ma pół roku. Pan powiedział, że zachowuje się jak baba i że to widać , że sprzęgło jest nowe bo jest na dotarciu!!!!!i nie dał dowodu zakupu. A to wszystko pod patronatem Perfect Serwis. .
obarka84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem