View Single Post
Stary 25-02-2016, 22:32   #16
ciapas
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 28-01-2016
Skąd: Gdańsk
Model: Ford Focus CMAX 1.6 PB
Silnik: 1.6 Duratec
Rocznik: 2006
Postów: 26
Domyślnie Odp: DIESEL na krótkie dystanse.

Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Swój doładowuję sobie regularnie, szczególnie w najzimniejszych okresach.
akumulator dobry nie trzeba doładowywać regularnie. np mój akumulator w przyczepie kempingowej naładowałem w zeszłym roku w kwietniu cały sezon letni i jesienny w przyczepie używane pompki wody oświetlenie i kilka innych rzeczy i do teraz trzyma napięcie...

Bump:
Cytat:
Napisał niaGdy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to może jakieś inne problemy ? może jest tu jakiś spec od diesli Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. skądś ten stereotyp musiał się wziąć
przed fordem miałem opla astra g w 2.0d. jeździł 6 lat bez żadnej poważnej awarii. przez 6 lat w silniku popsuł się czujnik ciśnienia oleju ( pękła obudowa i wyciek oleju był) naprawa 70 zł przy czym czujnik 20
auto rocznie robiło 12 15 t km..
jeśli o silnik się nie dba to i benzyna sprawiać będzie problemy.

Bump:
Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Focus mk2 za 12 000 zł to nie będzie udany zakup, nawet wersji ABC.
tu się nie zgodzę. szukałem teraz auta bo stare miało dzwona i nie opłacało się naprawiać. FF2 z roczników 2007 kosztują ~15tyś zł w dobrym wyposażeniu. Swojego kupiłem za ~13tys z klimatronikiem czujnikiem parkowania esp elektryczne szyby itd... auto od prywatnej osoby serwisowane regularnie i u naprawdę zadbane. Ale prawda jest ze ciezko znalezc ...
ciapas jest offline   Odpowiedź z Cytatem