View Single Post
Stary 17-07-2018, 06:11   #12
matias_32
ford::amateur
 
Avatar matias_32
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 11-07-2018
Skąd: Głogów
Model: Ford Fokus mk3
Silnik: 1.6 150
Rocznik: 2012
Postów: 4
Domyślnie Odp: Zakup Forda Fokusa mk3.1.0 ecoboost 125

Dlatego myślę że mało, bo cena tych aut na mobile. de to min 9-10 tyś euro za auto bezwypadkowy z małym przebiegiem i w tej wersji wyposażenia. Dzwoniąc po ogłoszeniach wiem że albo auto ma przeszłość wypadkową albo wysoki przebieg skręcone w Polsce (to już moje przemyślenie) no bo przecież auto kupione w Niemczech nie stanieje po przekroczeniu granicy. Dlatego mnie martwi przebieg tego egzemplarza bo sprzedawca zapewnia że auto w oryginalnym malowaniu jest i udostępnia miernik , więc pozostaje wysoki przebieg, a z tego co piszecie na forum ecoobust to raczej dużych przebiegów nie przetrwają i jak ktoś nalatał już koło 200 tysi i skręcił na 100 to mogę się w ładować na minę, mam nadzieję że jestem w błędzie bo dla mnie 30 tysięcy za auto to kupa kasy. Ponawiam prośbę o info o osobach z forum które pomogą mi ustalić przebieg po Vinie.
Podaję VIN WF0KXXGCBKCG65872 jeśli ktoś pomoże mi ustalić przebieg itp. do jutra obiecuję przelać kasę na dobrą flaszkę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez matias_32 ; 17-07-2018 o 06:16
matias_32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem