View Single Post
Stary 18-03-2019, 14:22   #15
Barabaz
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-03-2019
Model: St220
Silnik: 3.0 v6
Rocznik: 2005
Postów: 26
Domyślnie St220 lpg

Witam. Napiszę wprost jak sytuacja wygląda i chciałbym żeby udało się obejść bez zbędnych uszczypliwosci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zostałem posiadaczem dość przypadkowo st220 2005r. Jestem teraz w trakcie przywracania jego stanu taki jaki mnie w autach tylko interesuje, mechaniczne rzeczy powoli dobiegaja końca, dlatego też pora na podjęcie
Decyzji co z jego lpg. Jest w nim już instalacja gazowa, ale nie dość, że ma już 7 lat to jest wytworem firmy, która już nie istnieje mianowicie polskie Diego. Zastanawiam się mocno nad założeniem nowej instalacji. Jesteście w stanie mi doradzić w jaką firme miałbym celowac? Ewentualnie jakaś dokładniejsza nazwę? Myślałem nad oczywistym już BRC. Znajomy gazownik zajmuje się z kolei lovato Ale trochę poczytałem i się lekko zrazilem. Jakieś sugestie, rady? Robię naprawdę dużo kilometrów. Będę bardzo wdzięcznyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Barabaz ; 18-03-2019 o 14:50
Barabaz jest offline   Odpowiedź z Cytatem