View Single Post
Stary 15-08-2017, 13:06   #1
wojtas9975
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-12-2012
Skąd: Poznań
Model: Focus
Silnik: 1.6 EB
Rocznik: 2011
Postów: 14
Domyślnie Ecoboost 1.6 150 km nie odpala po wymianie rozrządu

Witam,
Z racji że na liczniku było już blisko 160 tys postanowiłem wymienić rozrząd tym bardziej że rożnie bywa z przebiegami, moja nadgorliwość to raczej wielki błąd jak się okazało.
Oddałem auto do mechanika całkiem dobrego, rozrząd wymienił to odbieram auto i na desce check engine to mowie że coś jest nie tak, mówi przyjdź jutro będzie zrobiony, stwierdził ze to czujnik wału i wymienił. Okazało się że to nie to i już nie można go zapalić tylko raz na palka go zapalił i podpiął komputer bez błędów, później ze zawory się zacięły, okazało się ze nie, auto trafiło do serwisu forda, a tam stwierdzili ze iskrę ma, ciśnienie trzyma, paliwo podaje, wtryski sprawdzili rozrząd ustawiali na nowo po swojemu aby mieć pewność ze wszystko jest ok, nowe oprogramowanie generalnie wszystko jest aby go zapalić, i co? dalej nie zapala tylko kręci. Może ktoś z was spotkał się już z takim przypadkiem albo zna jakąś przyczynę w serwisie forda jest już 3 tygodnie i nic nie wiedzą, tylko szukają no ale ile można

Ostatnio edytowane przez SRS ; 15-08-2017 o 16:25 Powód: wszyscy wiedzą że to Ford Focus 2011-2014 po to jest prefix
wojtas9975 jest offline   Odpowiedź z Cytatem