View Single Post
Stary 02-11-2019, 01:11   #12
Janusz314
ford::beginner
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 08-04-2018
Skąd: Raszyn
Model: Focus, Mondeo, Mondeo
Silnik: 1.6, 1.8, 1.5
Rocznik: 2009, 2004, 2019
Postów: 17
Domyślnie Odp: Czy brak odtwarzacza w radioodtwarzaczu może być przyczyną wymiany samochodu ?

Masz rację, ASO winno montować tylko oryginalne części. Przypuszczam, że radioodtwarzacze dalej istnieją w magazynach Forda bo przecież w trakcie okresu gwarancji część modułów może mieć awarie. Nie wiem jaką propozycji "rekompensaty" dostanę z Salonu Sprzedaży. Szacuję, że koszt ewentualnego pozyskania przez ASO oryginalnego radioodtwarzacza + koszt montażu to 3-5 tysięcy PLN. To musiałby być dość drogie "dywaniki".

Wydaje mi się (być może naiwnie), że auto (tak jak każdy inny produkt) nie może być wydawane z wyposażeniem niezgodnym z umową. Jeśli fabryka nie produkuje już radioODTWARZACZY do modeli po- faceliftingowych, to dealerzy Ford Polska winni to dawno zauważyć i nie drukować błędnych folderów/cenników/ofert/umów dla <Mondeo> lub <Nowego Mondeo>.

Jeśli chodzi o moje upodobania muzyczno-techniczne, to faktycznie mam dalej sporo kaset C60/C90. Mam również płyty winylowe i fortepian ale nie oczekuję abym mógł korzystać z nich w samochodzie. Przynajmniej na razie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Janusz314 ; 02-11-2019 o 01:17
Janusz314 jest offline   Odpowiedź z Cytatem