Temat: [Focus 2008-2011] Podłączenie radia android
View Single Post
Stary 06-02-2022, 08:49   #8
kris77m
ford::amateur
 
Avatar kris77m
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 13-10-2020
Skąd: Gdynia
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 3
Domyślnie Odp: Podłączenie radia android

Witam wszystkich. Zakupiłem radio 2din do forda i mam taki sam problem. Radio czasami się zawiesza wyświetla się logo forda i trzeba wyłączyć silnik lub z przycisku wyłączyć radio. Czasami odpala się i po jakimś czasie gaśnie i ponownie sam się uruchamia a czasami jest ciemny obraz na wyświetlaczu i ponownie trzeba wyłączyć z przycisku. Znalazłem na stronie "elektroda" że trzeba kabelek przeciąć który powoduje konflikt.
"W wiązce zasilającej kostkę należy odciąć jeden kabelek + . w moim przypadku jest to cienki pomarańczowy z czarnym paskiem na którym jeśli ktoś posiada miernik bez zapłonu widnieje napięcie dość małe bo 11,3 V a po włączeniu zapłonu zanika napięcie a często pozostaje jakieś 0,5 V to ono powoduje przeciążenie radia. grubszy czerwony ma norma 12,5V .
Po odcięciu z kostki tego kabelka radio nie traci pamieci i normalnie zapala się i gasnie po włączeniu i wyłączeniu zapłonu."
Ja takiego kabla nie widzę u siebie. Czy ktoś może mi pomóc? Dodam że radio czasami potrafi grać parę godzin bez problemów. Parametry radia 6gb ram, 64hd, android 10. jest to sprawdzone za pomocą aplikacji. Pozdrawiam serdecznie

.

Ostatnio edytowane przez kris77m ; 06-02-2022 o 09:20
kris77m jest offline   Odpowiedź z Cytatem