View Single Post
Stary 12-08-2021, 16:23   #19
klocolus
ford::professional
 
Avatar klocolus
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 29-08-2013
Skąd: w-wa
Model: mondeo MK4 / MK5
Silnik: 1.6 eb ~210KM / 2.0 tdci 215KM
Rocznik: 2014 / 2017
Postów: 1,519
Domyślnie Odp: [Mondeo MK4] Fabryczny Premium Sound System (Wzmacniacz, Subwoofer, Centralny)

Cytat:
Napisał metmusic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Fajny opis, dzięki. Przy okazji: zmieniłeś wiązki drzwi? Przy PSS wysokotonowe są na oddzielnej końcówce, bez PSS na tej samej co przednie niskotonowe. To może mieć jakiś wpływ na średnie tony.

Co do MK3, miałem tam 6000CD (lepsze niż w MK4) ale moim zdaniem nie lepsze niz blaupunkt (MCA+) w MK4. To oczywiście moje zdanie.


Dołożyłem dwa przewody skręcone jak w oryginale do wiązek drzwi i wykorzystałem wolne miejsca we wtyczkach drzwi. Bez tego w ogóle nie było wysokich tonów z przodu, wzmacniacz robi za zwrotnice jednocześnie dla przednich głośników.

CD6000 w mk4 to porażka ale w mk3 było przyzwoicie jak na tamte roczniki. Mówiłem o fabrycznym radiu Sony w mk4, moim zdaniem gra zdecydowanie lepiej a przede wszystkim bardziej naturalnie niż NX (nawet ten ze srebrnymi przełącznikami jaki mam teraz, fabrycznie miałem z czarnymi słabszą wersję, miała przede wszystkim mniejszą moc). W MK3 ST220 to miałem radio Alpine i wzmaka 4x100W RMS Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Właśnie te moje głośniki 2 ohm zostały mi od tego starego zestawu z mk3, na pewno obecnie nie wykorzystuję ich 50% możliwości a wcześniej na fabrycznym radiu to może 20% (Focal KRX2, w mk3 ze wzmakiem potrafiły tak zagrać że sub nie potrzebny, lusterkiem trzęsło że nic nie widać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.). Może dorzucę w przyszłości jakiś wzmak na sam przód zamiast tego zobaczymy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W tym NXie pewnie dałoby radę ustawić ten dzwięk gdyby było więcej opcji ustawień, coś on jak dla mnie programowo przekombinowuje z dzwiękiem, za dużo wysokich tonów, brakuje środka ale jak się skręci wysokie to też jest jakoś tak nie naturalnie. Może mam za duże wymagania ale to już lepiej jakby nic z tym dzwiękiem nie robił a nie namiesza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
klocolus jest offline   Odpowiedź z Cytatem