View Single Post
Stary 15-11-2016, 21:29   #265
haddi
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 08-08-2013
Skąd: Paderborn
Model: Focus
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2008
Postów: 52
Domyślnie Odp: Akcja Ford Motorcraft Service

Cytat:
Napisał Bierut Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niestety zgodnie z wytycznymi centrali forda przy przeglądzie motorcraft pieczątka przeglądu nie przysługuje. Jeśli ktoś dostanie to ma szczęście. A inna pieczącztka w innym miejscu dla mnie nie jest istotna.
Może i być na czole, ważne że "hamerykańska" oryginalna Ford. Wpis o przebiegu,data i co było wykonane.

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Trzeba bylo oddac do Ford Kleine w Paderborn Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A powaznie to hej, rowniez jetsem z PB, no powiedzmy okolic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam. Sytuacja była kilka miesięcy temu(coś w okolicach maja) żona i tak jechała,"dwunasta" na zegarze wymiany oleju wybiła, więc wyszło jak wyszło.

Ja też z okolic Paderborn, ale coś trzeba wpisać, bo moja pipidówa ze względu na brak uchodźców, słabo czarna na mapie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
haddi jest offline   Odpowiedź z Cytatem