View Single Post
Stary 16-11-2016, 08:10   #266
Bierut
ford::advanced
 
Imię: Bierut
Zarejestrowany: 01-04-2006
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2012
Postów: 266
Domyślnie Odp: Akcja Ford Motorcraft Service

Cytat:
Napisał przemas744 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a czy ja gdzieś napisałem, że to pieczątka przeglądu? Byłem dzisiaj i pieczątkę dostałem, lecz wytłumaczono mi, że nie mogą podbijać przeglądu, bo de facto nie jest to przegląd, tylko akcja serwisowa wymiany oleju i mogą podbić bez problemu jako wymianę oleju i filtrów z wpisana datą i przebiegiem w rubryce wymian kilka stron dalej.
Dla mnie nie ma problemu gdzie mam pieczątkę, ważne że będę wiedział co było wymieniane i przy jakim przebiegu, żeby mieć świadomość kiedy robić to następnym razem.
Mowa było o pieczątce przeglądu, której zazwyczaj nie wbijają.
No i teraz opisałeś to wyraźnie, bo wcześniej pisałeś tak:

"przy tym tańszym też podbijają, tylko w innym miejscu"

Dla mnie sprawa jest jasna. Chcę mieć sprawdzony samochód z udokumentowaną historią, assistance na Europę (bo te z polskich firm ubezpieczeniowych za granicą są do dupy) oraz olej o specyfikacji 913-D (co najmniej Castrol Ford Magnatec), a nie Motorcraft XR o specyfikacji 913-C. Dlatego polecam przegląd za 490 zł. Dla mnie to jest wydatek raz na rok-półtorej roku, więc nie ma o czym mówić. Żadna inna marka (ASO) w Polsce nie oferuje takiej usługi w takiej cenie.
Co innego gdy ktoś robi przebiegi rzędu 50-60 tyś. km rocznie. Wtedy to dwa przeglądy olejowe i jeden rozsrzerzony były by rozsądnym wyjściem.

Ostatnio edytowane przez Bierut ; 16-11-2016 o 08:18
Bierut jest offline   Odpowiedź z Cytatem