Temat: [Fiesta 2017- ] Nowa fiesta, jaka jest?
View Single Post
Stary 08-03-2021, 13:54   #822
wowo213
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 19-01-2018
Model: fiesta mk8
Silnik: 1.0
Rocznik: 2017
Postów: 191
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Cytat:
Napisał West_GD Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po kilku dniach coś przy pedale gazu zaczęło skrzypieć - po kilku wizytach diagnoza - przewody od nagrzewnicy nie mają na łączeniu jakiegoś o-ringu, naprawili.
Ten problem jest od początku czyli 2017 i po 2 latach(z profilu widzę, że 2019) dalej tego nie poprawili w fabryce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Na początku mi to przeszkadzało ale się przyzwyczaiłem + słucham radia na vol 10-12 więc nie słychać wtedy tego nawetGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał West_GD Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Delikatna jazda po mieście 7,5l, normalna jazda po mieście 8,5l.
8,5l po mieście to chyba na 1 cały czas + gaz w podłogę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mi tam od nowości po mieście pokazuje 6,5-6,7 l . Nie sprawdzałem, czy to co pokazuje komputer pokrywa się z dystrybutorem, bo tankuję raz na miesiąc, więc nie robi mi to większej różnicy ale 8,5 to już przesada Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wowo213 jest offline   Odpowiedź z Cytatem