View Single Post
Stary 18-03-2008, 06:59   #23
sudmar
ford::beginner
 
Avatar sudmar
 
Zarejestrowany: 10-03-2006
Skąd: Szczecin
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 2.0TDCI 140PS
Rocznik: 2009
Postów: 20
Domyślnie Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Cytat:
Napisał hct10
Musze zrobić geometrie zawieszenia tylko niewiem gdzie jechac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jakies pomysly... Wiem ze kiedys był warsztat na smolanskiej ale przeniesli go na zolnierska (ale nie jade tam bo dosc drogo)...
Co polecacie, skoro mowa o warsztatach!
Z geometrią i na przeglądy jeżdżę na Mazowiecką (dawna baza karetek pogotowia pomiędzy Wyzwolenia a Mazurską), tylko trzeba się wcześniej przez telefon umówić (91 4340662 wew. 46 lub 91 4882841) - cen nie znam :fcp11 bo geometrii dawno nie ustawiałem - sprawdzenie podczas przeglądu ok i nic poza tym - ogólnie duży pozytyw. Byłem tam pierwszy raz z 10 lat temu i przeglądów czy geometrii nigdzie indziej nie robiłem

Cytat:
Napisał Christos
... 1. warsztat na Mieszka I vis a vis wyjazdu z Milczańskiej koło Media Markt i Fiata ( droga dojazdowa przez lasek wzdłuż betonowego płotu, zaplecze wiatraka na cmentarzu) ...
Co prawda mam benzyniaka ale polecam warsztat w tej okolicy, zaraz za płotem cmentarza (jadąc Mieszka I-go od strony centrum) trza skręcić w prawo przy jakimś autokomisie i na końcu podwórka po lewej stonie wielkie niebieskie wrota - byłem tam parę razy kilkoma autami (nie tylko fordy) i byłem zadowolony (ceny różne raz drożej raz taniej jak w konkurencji)
__________________
"Im dłużej jeżdżę, tym mam większą świadomość, jak wiele jeszcze muszę się nauczyć, aby być dobrym i bezpiecznym kierowcą"
sudmar jest offline   Odpowiedź z Cytatem