Temat: [Maverick 2000-2007] czy ktoś ma coś o nim ?
View Single Post
Stary 03-04-2018, 09:54   #130
woshiby
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 12-11-2017
Model: Maverick
Silnik: 2.3
Rocznik: 2005
Postów: 34
Domyślnie Odp: Ford Maverick, Escape czy ktoś ma coś o nim ?

Cytat:
Napisał dantes Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hey!
Ja mam mavericka 2005r. z silnikiem 2.3 i bierze olej. Właśnie dzisiaj odstawiłem go do mechanika. Pozdrawiam.
wykopałem tego starego posta bo tez mam problem z olejem w silniku 2.3
czy ktoś jeszcze miał ten problem i znalazł przyczynę?

Bump:
Cytat:
Witam dwa wazne pytania:
1. Gdzie szukacie nr katalogowych do mavericka, w celu znalezienia odpowiednikow od innych fordów?
2. Musze wymienic lampke oswietlenia tablicy rejestracyjnej, podobna do tej, bez tego dynksu od kamery: https://pl.aliexpress.com/store/prod...759222689.html

i nigdzie nie moge znalezc nowej. Uzywki sa ale pierunsko drogie.
Ktos cos?
a skąd jesteś??
W Chodzieży koło Piły jest gościu który zajmuje się handlem używanymi częściami Maverick/escape itp. Na allegro ma login auto1004.
ostatnio kupiłem od niego tylna szybę i boczny kierunekGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. za kierunek zapłaciłem 15zl... trochę drogo, ale nigdzie indziej nie znalazłemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
myślę, że taką oprawkę do oświetlenia tablicy też znajdzie u siebieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez woshiby ; 03-04-2018 o 10:09
woshiby jest offline   Odpowiedź z Cytatem