Temat: [Mondeo 2000-2007] opony i felgi (rodzaje wzor propozycje)
View Single Post
Stary 26-04-2010, 19:11   #1
szpaku_79
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 25-04-2010
Skąd: Warszawa
Model: mondeo m3
Silnik: 2.0
Rocznik: 2003
Postów: 2
Arrow opony i felgi (rodzaje wzor propozycje)

Witajcie temat morze, ale jak każdy kiedys szukał to może się przyda kilka podpowiedzi
Kupiony mondeusz miał kapcie brig. (włąśnie poszły do ustylizacji) a te letnie (gratis do wózka dosttałąm) to do lata dadża rade poszosowac
TAK wiec musze zakupić nowe oponki (lato zima) jak i jakieś felucie co by mondeuszek jeszzcze piękniej(koupaki sa brzydkie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
I Propozycja jaką dostałam;
AEZ Lascar(cacuni) 8x17 cenka (cacuni) ponad 650zł/szt
Oponki do tego; Kleber lub Fulda 215/45R17 cenka 460zł/sz

ogólnie chciałam porównać 17" z 16" felgami bo lubie DUŻE rozmiary Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

II Propozycja z 16'
Dotz Freedride 7x16 cenka 450zł/sz
oponki do tego Pirelki P7 cenka 360zł/sz

Jeżli jest możliwość podania jakie pasuja felgi i jakie opony powinnam optymalnie dla mojego autka( tzn. mondeo z 03' z duuuziim silnikiem) była bym wdzięczna bo ceny mnie troche powaliły(ponad 3tyś komplet) a ja chciałam do 2tysi sie zamknąc.
Propozycje na zime równiez miło widziane przeciez jeszcze nic nie wiadomo kiedy znów powróci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam wszystkich
szpaku_79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem