View Single Post
Stary 28-08-2018, 10:26   #16
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,367
Domyślnie Odp: Kierownica sama skręca na nierównościach, a opony 215/50/R17

Zapraszam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
https://forum.fordclubpolska.org/sho...d.php?t=273909

Miałem chyba "identycznie". Okazało się że była niedokręcona nakrętka.
I tak.. zbieżność była robiona z 5-6 razy zanim w końcu trafiłem na takiego co zauważył że jest kompletny luz.
Niestety - ile ja się najeździłe, ile rzucałem przekleństwami.
Jedziesz po autostradzie, jest ok, wjedziesz w jakieś drogi mniej równe i masz wrażenie, że oprócz informacji zwrotnej (na kierownicy) musisz się siłować z kierownicą która "leci" za kołami.

Dodatkowo w jednym z zakładów używali "złego" oprogramowania, który im brał wartości co do Focusa MK2FL a nie Focusa MK3.

Wiele razy mówiłem, że przesadzając można spokojnie powiedzieć że Focus ma tak fajnie zrobione zawieszenie że na zakrętach jak zaczynasz tracić przyczepność i koło wpada w dziurę, to dopiero odstawiasz kubek z kawą do uchwytu i łapiesz drugą ręką za kierownicą aby jeszcze "dokręcić" w stronę wewnętrznej i po wyjściu z zakrętu powiedzieć sobie "no stary.. na tym zakręcie żeś przesadził", a nie żeby jechać autem w którym każda nierówność to usilne odbijanie kierownicą bo ta "sama skręca". Tak było u mnie i masz linka wyżej z "moją historią".

Ostatnio edytowane przez edmun ; 28-08-2018 o 10:31
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem