View Single Post
Stary 27-04-2019, 21:12   #7
Tośka
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 01-08-2014
Skąd: Łódź
Model: S-MAX
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 2
Domyślnie Odp: Prośba o ocenę S-Max 1.6 Eco

Stary 13-07-2015, 08:18 #13
PiotrKil
ford::average


Imię: Piotr
Zarejestrowany: 19-06-2015
Model: S-Max
Silnik: 1,5EB
Rocznik: 2015
Postów: 55
Domyślnie Odp: Prośba o opinie - S-max
Dla potomnych.
Pojechałem bo miałem niedaleko.

Sprzedawca pięknie odpicowuje auta, a klienta ma gdzieś. Pierwsze pytanie o książkę serwisową, to odpowiedź brzmi "Kupuje Pan auto czy książkę serwisową". Na szczęście pokazuje, ale wygląda jakby wypełniała ją jedna osoba (może się zdarzyć w serwisie). Sprzedawca nie chce pokazać innych dokumentów historycznych auta, więc nie wiadomo kto był poprzednim właścicielem. Najeżył się ostro więc ma coś do ukrycia.

Technicznie:
Przednia szyba do wymiany, bo jest dziura wywalona kamieniem na wysokości oczu kierowcy, brak zestawu naprawczego do kół, kilka rys i wgnieceń na karoserii. Prawdopodobnie rozrząd do wymiany. Nie jestem specjalistą, ale dlaczego w lipcu sprzedaje się samochody na zimowych oponach?

Historia auta nieznana więc lepiej trzymać się z daleka.

nr VIN WF0SXXGBWSCK24020
Ostatnio edytowane przez PiotrKil ; 14-07-2015 o 07:54
PiotrKil jest offline Raportuj zły post.





Witam klubowiczów.
Ponieważ jest opisywany Mój samochód pozwolę sobie odnieś się
do opisu powyżej i przekazać parę informacji.

Auto zakupiłem w Płocku 24.09.2015r. z przebiegiem 153495km. Ford przyjechał z Niemiec. Przed zakupem pojazd został dokładnie sprawdzony w autoryzowanym serwisie Ford Michalski Motors w Płocku. Dokładne oględziny wykazały że faktycznie oprócz odprysku na szybie przedniej, którą zresztą zabezpieczyłem od razu po przyjeździe do Łodzi w specjalistycznym warsztacie i braku możliwości potwierdzenia przebiegu wszystko z fordem jest ok.Brak zestawu naprawczego w żaden sposób nie dyskwalifikuje auta. Sam zakupiłem koło dojazdowe, lewarek i klucz. Rozrząd wymieniłem zaraz po kupnie. Auto nosi normalne ślady użytkowania i ma ważne wszystkie przeglądy. Sprzedaję bo zakupiłem większego Citroena Jumpy, który jest mi potrzebny do prowadzenia firmy a Forda najzwyczajniej w świecie było mi szkoda. Smax zaliczył kilkanaście zlotów po całej Polsce i był dokładne prześwietlany przez klubowiczów i wszystkim się podobał. PiotrKil auto wcale nie było odpicowane. Rozmowa ze sprzedawcą bardzo konkretna i rzeczowa. Wspomniał o gościu, który na dzień dobry zbija cenę o parę tysięcy. To o czym miał rozmawiać. Pewnie chodziło o Ciebie. Autem zrobiłem około 40tys. przez 4 lata i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Myślę że następny użytkownik również nie będzie narzekał. Dodam że Ja Smaxa szukałem prawie 6msc. W razie pytań proszę dzwonić 881-212-501. Pozdrawiam Tośka.
[/I]

Ostatnio edytowane przez Tośka ; 27-04-2019 o 21:15
Tośka jest offline   Odpowiedź z Cytatem