View Single Post
Stary 14-01-2021, 06:59   #100
Skurek20
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał cadship Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem skad niektorzy biora informacje, ale w wersji Vignale siedzenia sa skorzane - skora WINDSOR (i nie czesciowo ale cale pokryte skora). Eko skora jest obszyta tylko deska pod przednia szyba (która i tak wyglada lepiej niz w pozostąłych wersjach wyposazenia).
Powiem tak w mondeo mialem rowniez skore, ale tam wlasnie była eko, bo po ok 6 miesiacach uzytkowania zaczeła tracic jasny kolor (pamietam bo zareklamowałem to i została mi wymieniona - tutaj w Kudze jest bez porownania lepsza i nie widac sladow uzytkowania (w takim samym okresie).
Jezeli chodzi o Vignale to polecam - srodek jest zdecydowanie ładniejszy - jedyny minus to taki ze pomimo pelnego wyposazenia (wszystko z cennika) nie ma elektryki siedzenia pasazera - w mondeo pomimo ze było titanium oba siedzenia przednie mialy pelna elektryke
Jeszcze tego auta nie mam, ale mam wykaz wyposażenia które mieć będę. Niemiecki salon i specyfikacja mówi "Premium Polstierung in Leder Optik mit Sitzmittelbahnen in Leder inkl. Fahrersitz 10 Fach elektrisch einstellbar" co w wolnym tłumaczeniu znaczy że elektryczna regulacja siedzenia kierowcy i środek fotela w skórze, a reszta o wyglądzie skóry. To jest nowa, no ok. październikowa, Vignale.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedź z Cytatem