Temat: [Kuga 2013-2020] Jakie opony zimowe?
View Single Post
Stary 05-10-2013, 18:24   #29
Lep
ford::average
 
Imię: G
Zarejestrowany: 04-06-2013
Model: Mondeo MK5, Kuga II
Silnik: EB 1.5 160 KM, 2.0 TDCi 140 KM
Rocznik: 2017, 2013
Postów: 86
Domyślnie Odp: Jakie opony zimowe?

Hehehehehe dziś to były dopiero jaja... Jade do salonu Forda gdzie zakupiłem felgi do nowej Kugi. Proszę ich o wymianę (założenie kół zimowych na felgi i przekładkę kół). Oni na to że spoko... 10 minut, 15 minut, 30 minut, przychodzi mechanik i mówi coś w stylu: Wie Pan co, okazuje się że aby podnieść Pana samochód musimy zdjąć orurowanie (oryginalne forda) aby go nie pogiąć.
Ja na to że chyba sobie jaja robią. Przez godzinę się kłóciłem że to idiotyzm a oni mi wmawiają że taka jest konstrukcja i jest to konieczneGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W końcu zmienili ale zajęło im to jakieś 2 godziny.

Specjaliści tacy że nawet kół mi nie potrafili zmienić i do tego jeszcze się kłócą i wmawiają mi że muszą zdjąć orurowanie do podniesienia pojazdu. Jakieś chore.
Koniec końców skończyło sięna wymianie bez zdejmowania orurowaniaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lep jest offline   Odpowiedź z Cytatem