View Single Post
Stary 14-10-2011, 10:28   #73
Wojtek
ford::expert
 
Avatar Wojtek
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 11-12-2005
Skąd: Warszawa , Łódz czasami...
Model: Mondeo Mk4 , Opel Movano
Silnik: 2.0 TDCI , 2.3 DCI-by V-tech 130KM / 170KM
Rocznik: 2008 , 2011
Postów: 3,636
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomiscorpio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale jakby ktos zaczal krzyczec ze za predkosci zabierac auta. Czuje ze pierwsi byscie byli w protescie
Oczywiście , że jestem przeciw takiemu rozwiązaniu.
Od tego są mandaty i punkty karne.

Cytat:
Napisał tomiscorpio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No splaci te 10 tys zl zeby odzyskac malucha o wartosci 400zl. Nie no bankowo.
Naucz się czytać ze zrozumieniem.
Karę płacisz nie po to , aby odzyskać auto , ale po to , aby Cie zabolało po kieszeni.
Karą również są opłaty dodatkowe ( parking , holowanie itp. )To się tyczy również jeżeli spowodujesz wypadek/kolizję.
Z własnej kieszeni płacisz za naprawę swojego auta i za wyrządzone szkody u poszkodowanego ( samochodu , utraconego zdrowia , szkód moralnych itp. ) Ja wiem , że to oczywiście po wyroku sądu , ale od tego się nie ucieknie.
Kara grzywny to nie to samo co opłata za odzyskanie auta.

Zauważ jeszcze jedno.
Jeżeli opłata za parking przekroczy wartość auta ( po zlicytowaniu jak właściciel nie odbierze ) , to są to kolejne koszty , które w konsekwencji i tak będzie trzeba ponieść.
Więc auto o wartości początkowej 400 zł. , może być warte kilka tysięcy złotych jak stoi długo na parkingu.
__________________
Liczą się ludzie - nie samochody.
Samochód jest tylko dodatkiem do człowieka i nigdy nie powinno być odwrotnie !


Nie ważne gdzie , nie ważne kiedy , nie ważne po co , ważne z kim.

KU PRZESTRODZE !
http://www.youtube.com/watch?v=PAWZHL46B9Q 18+ !!!

Ostatnio edytowane przez Wojtek ; 14-10-2011 o 10:50
Wojtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem