View Single Post
Stary 17-02-2013, 18:25   #508
tocamartin
ford::average
 
Avatar tocamartin
 
Imię: marcin
Zarejestrowany: 26-12-2012
Skąd: BOR
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0
Rocznik: 12.2018
Postów: 192
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1 - kompendium wiedzy

Cytat:
W instrukcji mam napisane po angielsku jak to zrobić , ale niemieckiego to ja w ogóle nie rozumiem...
kolego to co sie stresujesz? zmien z niem na ang i bedzie po problemie. ja mialem niemiecki i tez mialem problem z komendami do wybierania głosowego, zmienilem na ang i włala Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Krzycze do mondka po ang i słucha jak ta lala Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

a co do ksiazki adresowej to ja mam na stale blutacza wlaczonego i jak wsiadam do fury to mondek sam sie laczy z tel - czy na odwrót ( obojątne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) Ktos dzwoni to widze na convers+ W momencie ja mam jakis nowy ontakt w tel, to wyrzucam tel z navi i łącze wgrywam ponownie.

Cytat:
Trzeba w telefonie w razie czego ustawić opcję dostępu do książki (w każdym telefonie jest to inaczej...)
ja tego nie mam - nokia lumia 800

Ostatnio edytowane przez tocamartin ; 17-02-2013 o 18:29
tocamartin jest offline   Odpowiedź z Cytatem