View Single Post
Stary 19-08-2021, 14:17   #75
mackoo
ford::beginner
 
Avatar mackoo
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 16-07-2020
Skąd: Murowana Goślina
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 14
Domyślnie Odp: Poznań dobry mechanik

Cytat:
Napisał Woockash Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, potrzebuję dobrego zaufanego mechanika który się znaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie koniecznie najtańszy we wsiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dla S-maxa 1.6 tdci 2012r. Jestem z Biedruska więc rejon Murowana Goslina, Czerwonak, Suchy Las, Morasko lub północ Poznania będzie git. Czytałem wcześniejsze posty ale niektóre są np z 2007r więc średnio aktualne. PozdrawiamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jestem z Murowanej więc też miałem ten problem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale okazało się, że teść chłopaka, od którego kupowałem S-maxa jest mechanikiem, więc u Niego serwisuje.

Wojtek Koprowski - Witex, Bolechowo Osiedle - zna Maxy bardzo dobrze, za każdym razem stoi u Niego kilka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Ceny ok, daje gwarancję, bardzo rzetelny, wyjaśni, wytłumaczy, pokaże itp. Minus to dłuugie terminy, ale jak coś się dzieje z autem poważnego to próbuje wcisnąć wcześniej. Ja polecam, jeżdżę do Niego od września zeszłego roku.

Do GG na Kopczyńskiego kiedyś jeździlem - mieszkałem na Piątkowie, ale po tym jak ukręcili mi śrubę w kole przy wymianie hamulcy i założeniu bez pytania własnych ramek tablicy dałem sobie spokój. Może akurat tak trafiłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mackoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem