View Single Post
Stary 21-09-2021, 08:47   #77
danko777
ford::amateur
 
Imię: Oleg
Zarejestrowany: 10-11-2015
Skąd: Jarocin
Model: mondeo
Silnik: 1.6TDCi
Rocznik: 2013
Postów: 0
Domyślnie Odp: Poznań dobry mechanik

Mackoo... A możesz podać numer telefonu do tego pana Wojtka?.

Bump:
Cytat:
Napisał mackoo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jestem z Murowanej więc też miałem ten problem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale okazało się, że teść chłopaka, od którego kupowałem S-maxa jest mechanikiem, więc u Niego serwisuje.

Wojtek Koprowski - Witex, Bolechowo Osiedle - zna Maxy bardzo dobrze, za każdym razem stoi u Niego kilka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Ceny ok, daje gwarancję, bardzo rzetelny, wyjaśni, wytłumaczy, pokaże itp. Minus to dłuugie terminy, ale jak coś się dzieje z autem poważnego to próbuje wcisnąć wcześniej. Ja polecam, jeżdżę do Niego od września zeszłego roku.

Do GG na Kopczyńskiego kiedyś jeździlem - mieszkałem na Piątkowie, ale po tym jak ukręcili mi śrubę w kole przy wymianie hamulcy i założeniu bez pytania własnych ramek tablicy dałem sobie spokój. Może akurat tak trafiłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez danko777 ; 21-09-2021 o 08:52
danko777 jest offline   Odpowiedź z Cytatem